Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klinicky testováno

Tak tímto nadpisem se chlubí více než 10000 různých podn iků. od šamponu k lepidlu. Nejznámějšíz nich je Maxfactor nebo Persil. Všichni si tyto ,,kvality´´ kupují, ale skoro nikdo z nich si nedokáže uvědomit, že ročně kvůli ,,pitomé´´ řasence nebo pracímu prášku zemře přes miliardy zvířat. Spousty fotek najdete v celém internetu. Pár jich je i tady. PROSÍME snažte si uvědomit, že je to hrozně nespravedlivé.Tady vás nenutím, aby jste byly vegetariáni, ale aby jste si jen uvědomili, že ne všechno je na zvířatech testováno. Takže místo Persilu si koupit netestovaný prášek je (uvidíte že) fajn.

Vivisekce

vivisekce je operativní zákrok bez narkózy a příčiny!!!!! Je to doslova ,,řezání živé a zdravé tkáně!!!´´ Zvířata při tomto zákroku musejí nesmírně TRPĚT.. Co si zvířata musejí při těchto zákrocích vytrpět si normální člověk NEDOKÁŽE PŘEDSTAVIT..........

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

neeeeeeeeeeeeeeeee

(ivanka, 16. 3. 2010 15:54)

neeeeeee to je des ja proti tomu bojuji

cože??

(Renata, 10. 2. 2010 16:15)

jak něco takového mohou dělat pro ně je to možná jen zvíře ale vždyt taky to má život a bojí se jaké by to bylo kdyby někdo byl to zvíře jak by se asi tak cítil?prosim vás něž něco uděláte rozmislete si to!
to zvíře chce taky toho hodně znát a prostě cítí se jako vy jenom v jiném těle.

Prečo???

(pája, 22. 5. 2008 15:52)

Nehcápem, ako môžu ľuďia niečo také robiť. A presviedčať ma nemusíš - vegetariánka už som ;-D

:-o

(petra, 22. 11. 2007 12:39)

no to je ale hnus. já bych ty lidi vraždila!!!!!!!!!!!!!!